היריון - לאחר טיפולים ובכלל

היריון לאחר טיפולים לא אמור להיות שונה מהיריון רגיל, אבל... הדגש כאן הוא על המילה "אמור". נכון שבאופן תיאורטי אין הבדל בין היריון שאחרי טיפול לבין היריון טבעי, ובכל זאת, מבחינה פסיכולוגית, בהחלט שיכול להיות שוני, שמתבטא בעיקר בחששות ובפחדים.

 

מכיוון שמדובר בהיריון שלא היה קל כל כך להשיגו, אצל נשים שעברו טיפולי פוריות הפחד לאבד אותו הוא הרבה פעמים הרבה יותר גדול. 

 

ואל תדאגי - זה הכי טבעי שבעולם.

 

אני יכולה להרגיע ולומר, כי בדרך כלל אחרי שרואים דופק ההיריון ממשיך בצורה תקינה, גם בהיריון טבעי וגם בהיריון לאחר טיפולים. מצד שני, הייתי שם, ואני יודעת עד כמה גדול הוא החשש לאבד את מה שעבדתם כל כך קשה בשבילו.

 

לכן, אני מרכזת כאן את כל המידע שיוכל לסייע לך לעבור את ההיריון בצורה רגועה ובטוחה יותר, וכמובן שהפורום עומד לשירותך כדי לשאול כל שאלה שיש לך (כן, גם אם היא נראית לך הכי טיפשית בעולם. הכול מובן והכול מקובל כאן).

 

בנוסף, אני מציעה שירותי ליווי אישי גם במסע אל ההיריון וגם בהיריון עצמו, כך שאם תרצי אוזן קשבת, סיוע בפענוח בדיקות ההיריון השונות או פשוט מילה טובה ממישהי שעברה את התהליך ויודעת פחות או יותר מה את עוברת - אני כאן לשירותך.

 

מאחלת לך ממש מכל הלב היריון אחרי טיפולים תקין ומאושר, שתצליחי ליהנות ממנו כמה שיותר,

 

שיר.