שיפור תאי הזרע בדרכים טבעיות

אם אתם מחפשים דרכים לשפר את איכות הזרע, שאינן כוללות תרופות או ניתוחים, הגעתם בדויק למקום הנכון. אמנם לא נעשו מחקרים שהוכיחו את יעילותן של ההמלצות הבאות לשיפור איכות הזרע, אולם הניסיון מלמד שהן בהחלט יכולות לעזור. אז רשמו לפניכם: 

 

 • תזונה עשירה בסידן, באבץ ובמגנזיום - אכילת אגוזים ושקדים מכל המינים והסוגים, יכולה לסייע לשיפור איכות הזרע. העשירו את התפריט במוצרי    מזון אלה, שהם גם טעימים וגם בריאים.  
   

 • תוספי מזון - ישנם בשוק תוספי מזון וויטמינים שיוצרו בדיוק לשם שיפור איכות הזרע. ניתן לסור לבית הטבע הקרוב ולהתייעץ, אבל זכרו – לפעמים למזון הטבעי יש השפעה טובה בהרבה מהכדורים התעשייתיים. 
   

 • די לקרינה - מחשב נייד על הברכיים ו/או פלאפון בכיס הקדמי – מחוץ לתחום. התרחקו מכל מכשיר פולט קרינה, ובשום אופן אל תציבו אותו קרוב לאזור החלציים. קרינה - עלולה לפגוע באיכות הזרע ואינה מומלצת באופן כללי. 
   

 • די לתחתונים הצמודים - תחתונים צמודים עלולים לחמם את אזור האשכים וכאמור – חום לא עושה טוב לתאי הזרע. מעכשיו - תחתוני בוקסר או תחתונים רפויים אחרים – חוזרים לאופנה. 
   

 • היכנסו לכושר - פעילות גופנית מומלצת תמיד, להמרצת מחזור הדם ולשמירה על אורח חיים בריא ועל משקל תקין. נמצא כי משקל עודף עלול להוות   גורם לבעיות פוריות אצל גברים ואצל נשים כאחד, ולכן כדאי מאוד לאכול נכון ולבצע את הפעילות הגופנית המתאימה לכם.

                                                                                     

בהצלחה!